Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Mevkiler geçici yapılan işler kalıcıdır.

Güncelleme Tarihi: 10/03/2018


Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş bugün yeni görevinde ve yeni yerinde ilk mesaisini gerçekleştirdi. Başhekim Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş yapılan devir-teslim töreniyle görevini Dr. Tevfik Yazan’dan devraldı. Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş ve hastane yönetimi 3 yıl boyunca sunmuş olduğu sağlık hizmetlerinden dolayı Dr. Tevfik Yazan ‘a teşekkür plaketi taktim etti.
Yeni Başhekim Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş mevkilerin geçici dostlukların ve yapılan işlerin kalıcı olduğunu söyledi. Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş; “bir sonraki gelen bir öncekinin birlikte çalışacağı kişidir. Bizler görev adamlarıyız. Birimiz diğerinden aldığı görevi en iyi şekilde yönetmek ve en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız. “dedi.
Görevi sona eren Dr. Tevfik Yazan ise Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş’ı yeni görevinde başarılar dileyerek; “hizmet nöbetini aldık şimdide teslim ediyoruz. Hem akademik hemde yöneticilik tecrübesiyle ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne çok şeyler katacağına inanmaktayım. Yeni yönetimle birlikte görevinde başarılar dilerim.”dedi.
 


DSC_0040.JPG,
DSC_0044.JPG

DSC_0031.JPG