T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İLÇE BAŞKANLARINDAN LAKADAMYALI'YA TAM DESTEK

Güncelleme Tarihi: 19/08/2021

CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan ve parti üyeleri Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr.Hüseyin Lakadamyalı’ya destek ziyaretinde bulundu.
Karadağ ve Arıkan, Başhekim Lakadamyalı ile aşılamadaki son durum ve koronavirüsle mücadelede verilen hizmetler hakkında istişarede bulundu. Daha sonra Başhekim Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ve ekibiyle birlikte verilen hizmetleri, çalışmaları yerinde görüp inceleyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.İlçe Başkanları Coşkun Karadağ ve Alper Arıkan, " Pandemi süresince sağlık çalışanlarımız insan üstü bir performans göstererek insan sağlığı için mücadele etmiş, gecesini gündüzüne katmıştır. Bu süreç ilçemizde de çok iyi yönetilmektedir. Koronavirüs ile mücadelede işin perde arkasında inanılmaz bir mücadele var, ekip var. Tek amaçları ise sadece insanların hayatlarına dokunmak, eski sağlıklarını kavuşmalarını sağlamaktır. Yerinde yaptığımız incelemelerde, görüşmelerde de bunu bir kez daha anladık. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır" diye konuştular.

Başhekim Lakadamyalı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek sağlık çalışanları ve ekibi adına kendilerine teşekkürlerini sundu.ziyaret ilçe başkanı1.jpg