Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında sağlık alanında halkın beklentileri ve çözüm önerileri doğrultusunda paylaşımlar yapıldı. Konuyla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Başhekim Doç. Dr. Karahan’a yeni görevinde başarılar
dileyen İlçe Başkanı Toklu, teşkilat olarak yeni sağlık hizmetlerinin Alanya’ya kazandırılması yönünde gereken desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.
![297961209_424087349738938_1699219605208097156_n.jpg 297961209_424087349738938_1699219605208097156_n.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/708934/0/2979612094240873497389381699219605208097156njpg.png)
![298399098_424219066392433_8590815099680634053_n.jpg 298399098_424219066392433_8590815099680634053_n.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/708937/0/2983990984242190663924338590815099680634053njpg.png)