Hastanemize ziyaret...
24 Haziran 2018

Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Mehmet Akdağ ve Alanya İlçe Sağlık Müdürü Dr.Abdullah Yağdır ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş ve hastane yönetimini ziyaret etti.

Ziyaret esnasında ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Selbinaz Dere Bağışlar, göreve geldikleri günden beri yapılan hizmetler ile çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirerek brifing verdi.İl Sağlık Müdürü Dr. Hülür hastane yönetiminden bazı konularda detaylı bilgi isteyerek fikir alışverişinde bulundu. Dr. Ünal Hülür Hastane yönetiminin bildirdiği ihtiyaç ve talepleri not aldıklarını en kısa sürede bu taleplerin yerine getirileceğinin sözünü verdi.Brifing sonrası yönetim ekibiyle birlikte binayı gezen İl Sağlık Müdürü Dr. Hülür ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Uz. Dr. Akdağ yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Dr. Hülür, başarılarından dolayı Hastane Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş ve yönetim ekibine teşekkür etti. Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür ;” Hep birlikte Antalya merkez ve ilçelerinde sağlık alanında güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
Dr. Hülür ve Dr. Akdağ yatarak tedavi görmekte olan hastaları da unutmayarak herbirini ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini sundu.


1.jpg

2.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg