Gün birlik olma tek yürek olma zamanı...
14 Temmuz 2018

Alanya halkı, Türk Milletinin darbe girişimine karşı gösterdiği direnişin yıl dönümünde bir araya geliyor. ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş; “milli iradeyle birlikte Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde sağlıkçılar olarak yer alacaklarını açıkladı.

Prof Dr. Bülent Adil Taşbaş;” 15 Temmuz 2016 tarihinde bu millet ülkemizin karşı karşıya kaldığı darbe girişimi karşısında 
sağduyuyu elden bırakmadan, gücü ve iradesiyle gerekeni yapmaktan çekinmemiştir. Devletimizle iş birliği içinde darbe girişimini engellemiş, bölünmez birlik ve beraberliğimizi bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir. Bizler bu özel günde bütün sağlık çalışanlarımıza ve vatandaşlarımıza sesleniyoruz. Gün birlik olma ve tek yürek olma günüdür. Saat 19.00 da iskele şelale önünde bir araya geliyoruz. 19.30 ‘da başlayacak olan Milli Birlik Yürüşüne ardından Atatürk Meydanı’nda yapılacak olan programa herkes davetlidir.Gelin birlik olalım yine bir kez daha tüm dünyaya birlik ve beraberliğimizi gösterelim.”dedi.


Başlıksız-15 temmuz2.jpg