Alanya heyeti Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
01 Ağustos 2018

Hastane Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş, Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Ak Parti Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kiriş'ten oluşan Alanya Heyeti, Alanyadaki yatırımlar ve ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ihtiyaçlarını görüşmek üzere Ankara'da bazı temaslarda bulundu. TOKİ'ye yapılan ziyarette TOKİ Başkan Yardımcısı Ömer Bulut, Daire Başkanı Ertuğrul Kurt ile bir görüşme gerçekleştiren heyet, bina ile ilgili rapor sundu. 

TOKİ'nin ardı
ndan Sağlık Bakanlığı' na geçen heyet burada da Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Güven, Tıbbi Cihaz ve Tıbbi Hizmet Alımları Planlama Dairesi Başkanı Hüseyin Dalgalı, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Süleyman İslamoğlu ve Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz ile görüşmelerde bulundu.

Personel ve Tıbbi cihaz başta olmak üzere hastanenin tüm ihtiyaçlarını Bakanlık yetkililerine sunan Alanya Heyeti, sorunların çözümü konusunda Bakanlık tarafından destek verileceğinin müjdesini verdi.
Günün son programında Sayın Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na teşekkür etmek ve yurtdışı gezisine uğurlamak için bir araya gelindi.
Ankara temaslarının verimli geçtiğini bildiren Başkan Toklu ve Başhekim Taşbaş, Ankara ziyaretlerinin ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Alanya adına hayırlı olmasını diledi.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg