Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi TRT’nin canlı yayın konuğu oldu.
02 Ocak 2019

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Uz. Dr. Nadir Aldemir ve İdari ve Mali İşler Müdürü Selbinaz Dere Bağışlar 2 Ocak Çarşamba günü TRT Antalya Radyo’sunun Akdeniz’in Sesi adlı programına canlı yayın konuğu oldu. 

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi "Doktorclub Awards 2018 Türkiye’nin Sağlık Ödülleri” projesi yarışmasında finale kalarak “sağlığımız için bir SMS kadar yakınız 
“ adlı çalışmasıyla 2. “Robogait cihazımızla umuda yürüyüş” projesiyle de 3. olmayı başarmıştı. İstanbul ve Okan Üniversitesi’nin ortaklaşa yürüttükleri ödül töreninde ulusal platformda da ismini duyurmayı başardı. Bilgehan Gödekli’nin sunduğu Akdeniz’in Sesi adlı programa telefonla canlı olarak bağlanan Başhekim Vekili Uz. Dr. Nadir Aldemir ve İdari ve Mali İşler Müdürü Selbinaz Dere Bağışlar kazanılan ödül ve projeler hakkında bilgi verdi. 

Uz. Dr.Aldemir; "7 projeyle katıldığımız ödül töreninde 2.liği ve 3. lüğü göğüslememiz bizleri sevindirmiştir. Kamu Hastaneleri ve Sağlık Kurumları kategorisinde yılın yenilikçi uygulaması ödülünü kazandık. Etkin, verimli, zamanında ve adaletli bir sağlık hizmeti için kurumsal olarak tüm faaliyetleri desteklemekteyiz. Yapılabilecek bütün projelere yer vermekte kendimizi yenilemekteyiz.” diye konuştu. 
Selbinaz Dere Bağışlar ise bu tür etkinliklerin kendilerini motive ettiğini kazandıkları ödülle birlikte çalışmalarına hız verdiklerini söyledi. Bağışlar :"İsmimizin ulusal bir platformda olması bizleri mutlu etmiştir. Güzel işler yapınca geri dönüşü de güzel oluyor. Hastanemizde kalitenin bir kurum kültürü olarak yerleşmesi için öncülük yapmaktayız. Amacımız sağlık hizmetinden faydalanan vatandaşlarımıza ve çalışanlarımıza etkin bir sağlık hizmeti sunabilmektir. Kazandığımız ödül de bizleri ayrıca motive etmiş, yeni projelere hazırlanmamızı sağlamıştır.“dedi.

yayın1.jpg

yayın2.jpg