AKDAĞ VE EKİBİNDEN HASTANEYE ZİYARET.
05 Ocak 2020

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Mehmet Akdağ, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Sıdıka Birgül Yılmaz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Cenker Ateş  ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 3. basamak Acil Servis birimini ziyaret ederek inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. Ekibe, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, Hastane Başhekim Yardımcısı Dr.Öğr. Üyesi Mustafa Etli, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Vekili Hatice Şahinkaya, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Nurcan Akbaba eşlik etti. Akdağ, Acil Servisteki hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet edip, sağlık çalışanlarıyla bir araya gelerek istek ve önerilerini dinledi.
Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, Uz. Dr. Mehmet Akdağ’a hastanenin fiziki koşulları, yeni hizmete kazandırılan sağlık hizmetleri ve insan kaynağı kapasitesi ile acil sağlık hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Ziyaret esnasında Prof. Dr. Lakadamyalı ve ekibi son düzlüğe gelinen Kalp Merkezi’nin çalışmaları hakkında Akdağ’a bilgi vererek birlikte yerinde incelemelerde bulundu. Uz. Mehmet Akdağ ve ekibi Prof. Dr. Lakadamyalı’nın nezninde ekibine ve sağlık personeline çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.AKDAĞZİYARET2.jpg

AKDAĞZİYARET3.jpg

AKDAĞZİYARET6.jpg

AKDAĞZİYARET5.jpg

AKDAĞZİYARET7.jpg