LAKADAMYALI'DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR
13 Mayıs 2020

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı   Koronavirüs ile mücadele sürecinde özverili  bir şekilde gece gündüz çalışan  yardımcı sağlık personeline  teşekkür belgesi taktim etti.  
Tüm Dünya'yı etkisi altına alan Covit -19 ile mücadelede sağlık çalışanları  ve yardımcı sağlık personelleri  daha sağlıklı bir yaşam için  gece gündüz demeden  görevi başında yerini aldı. Hastanede  yardımcı sağlık çalışanı olarak görevini icraa eden 9 kişiye özverili ve insan odaklı çalışmalarından  dolayı  temsili  diğer arkadaşları adınada Prof. Dr. Lakadamyalı tarafından teşekkür belgeleri taktim edildi.  Sağlık çalışanları  " Yaptığımız işten dolayı taktir almak ve hastane yönetimimiz tarafından değer kılınması bizleri çok mutlu etmiştir. ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çatısı altında görevimizi yapıyor olmak ve bu hizmet halkasının zinciri olmaktan dolayı onur duymaktayız "diyerek duygularını dile getirdiler.
Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı bu zorlu süreci hep birlikte üstesinden geldiklerinin altını çizerek üstün gayretleri ve hizmetlerinden dolayı herkese teşekkür etti. Prof. Dr. Lakadamyalı:"  En güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin aksamaması adına her alanda insan üstü bir çaba harcadınız. Hep birlikte tuttuğumuz bu sağlık meşalesini daha iyi yerlere taşıyacağımıza inancım sonsuzdur. Sizlerin huzurunda da diğer sağlık çalışanlarımın her birine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilir başarılarının devamını dilerim "dedi.

WhatsApp Image 2020-05-13 at 15.17.24.jpeg