PANDEMİ SÜRECİNDE YENİ ÇALIŞMA REHBERİ OLUŞTURULDU
25 Kasım 2020


ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’yı ziyaret eden Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Mehmet Akdağ  ve  Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanı Dr. Hacer Nur Yüce’nin gündeminde korona virüs vardı.  
 Ziyaret esnasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak Sağlık Bakanlığı'nın rehberliğinde alınan tedbir ve önlemler masaya yatırıldı ve  pandemi süreci değerlendirildi.  Daha sonra ilgili birimler ile konferans salonunda bir araya  gelindi. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs ile mücadelede  entegre hastanelerin izlemesi gereken  yeni  çalışma rehberi  ilgili birimlere anlatıldı. Katılımcılarla birlikte tekrardan enfeksiyon kontrol önlemleri  üzerinden geçildi. ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çevre ilçelerinde sorumluluğunu aldığının altını çizen  Op. Dr. Mehmet Akdağ çalışmalarından dolayı Prof. Dr.  Hüseyin Lakadamyalı’yı tebrik etti.  
Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı toplantı sonrası Op. Dr. Mehmet Akdağ  ve  Dr. Hacer Nur Yüce ile Kovid-19 pandemisinde  normalleşme döneminde hastane olarak  aldıkları tedbir ve önlemleri yerinde gezdirerek gösterdi.

    DSC_0203.JPG

    DSC_0202.JPG

     DSC_0197.JPG