Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla ve şehitler için mehteran eşliğinde yürüyüş düzenlendi.Alanya’da siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra yaklaşık 2 bin kişi katıldı. Toplanan Kalabalık Alanya Afrin Platformu öncülüğünde ellerinde Türk bayrağı ve pankartlarla İskele Caddesi’nden hareket ederek mehteran eşliğinde Şelale Meydanı’na kadar yürüdü. Yürüyüşe hastane personelimiz de katıldı.
![](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/77695/0/afrin3png.png)
![afrin2.png afrin2.png](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/77696/0/afrin2png.png)
![afrin1.png afrin1.png](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/77694/0/afrin1png.png)