Anavatan Partisi Alanya ilçe Başkanı Murat Kurt ve yönetim ekibi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Başhekim Karahan yakın zamanda ve ileriye dönük sağlık alanında hastaneye kazandırılmak istenilen projeler hakkında bilgi verdi. Karşılıklı istişarede bulunuldu. Doç. Dr. Karahan nazil ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
![298216982_423452126469127_5745326219488135958_n.jpg 298216982_423452126469127_5745326219488135958_n.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/697128/0/2982169824234521264691275745326219488135958njpg.png)