Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan, Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Elif Akçalıoğlu'na iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Sohbet havasında geçen ziyarette modern bir sağlık hizmetini Alanya’ya kazandırmak adına birlikte hareket ederek çalışmalara en kısa sürede başlayacaklarını aktardılar. Akçalıoğlu, nazik ziyaretlerinden dolayı Başhekim Karahan’a teşekkürlerini iletti
![DSC_1271.JPG DSC_1271.JPG](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/726797/0/dsc1271jpg.png)
![DSC_1278.JPG DSC_1278.JPG](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/726798/0/dsc1278jpg.png)